Nejlepší české sázkové kanceláře v roce 2022

Toto je rychlý a jednoduchý průvodce, který popisuje online sportovní sázení v České republice.

Dozvíte se, proč mnoho Čechů dává přednost mezinárodním sázkovým kancelářím, oblíbené sporty, na které lze sázet, a klíčové kroky sázení online. Najdete zde také užitečné tipy na:

 • Podrobný průvodce o sportovním sázení
 • Rady, jak vkládat peníze na českých sázkových stránkách,
 • Přehled nejoblíbenějších sportů, na které se dá v Česku sázet

Nejdoporučovanější online sázkové kanceláře v České republice - 2021

Nejlepší Online sázkové kanceláře v češtině republic- 2022

Sportovní sázení online

Sportovní sázení si získalo obrovskou popularitu po celém světě a v České republice obzvlášť. Díky aktivní přítomnosti mezinárodních provozovatelů mají lidé na výběr široký výběr sázkových společností s různými bonusovými nabídkami a uvítacími balíčky.

Na jaký sport vsadit?

Abyste si vybrali ideální sport, musíte nejprve pochopit svůj typ sázení. Jste spíše přemýšlivec, nebo ten, kdo rád riskuje? Všichni lidé jsou různí. Pokud znáte svůj styl sázení, mohlo by vám to pomoci více vyhrávat a určí to, jak se vypořádáte s výhrami a prohrami. Ideální sport pro sportovní sázení neexistuje, stejně tak neexistuje žádný výherní manuál. Pokud se však budete řídit některými tipy v závislosti na sportu a soutěži, zvýšíte své šance na výhru. Čtěte dál a dozvíte se více o oblíbených sportovních sázkách!

Návod, jak sázet online 2021

Následující popis byl sestaven s cílem shromáždit všechny důležité informace o tom, jak sázet online. Jak si vybrat sázkovou kancelář? Jak si založit účet? Postupujte podle těchto pěti jednoduchých kroků a dozvíte se více.

 • Krok 1

  . Porozumět pravidlům hry

  Když uzavřete sázku, vaše výplata (výhra) se bude rovnat sázce vynásobené kurzem. Pokud tedy vsadíte 10 USD na výhru týmu A nad týmem B s kurzem 2,5 a tým A vyhraje, vaše výhra bude 10*2,5=25 USD. Pokud podáte kombinované sázky, můžete si vsadit na více zápasů.

 • Krok2

  Vyberte si online sázkovou kancelář

  Chcete-li uzavřít sázku, měli byste si nejprve vybrat webovou stránku online sázkové kanceláře. Za tímto účelem si můžete udělat malý průzkum, porovnat výši bonusů, přečíst si podmínky, abyste pochopili lhůtu pro odstoupení od smlouvy a minimální výši výplaty. Nebo se můžete obrátit na sázkové kanceláře, které jsme uvedli výše. Byly již pečlivě prověřeny naším týmem, a pokud jsou uvedeny na této stránce, znamená to, že prošly důkladnou kontrolou. Můžete je vyzkoušet, uzavřít bezpečné sázky, užít si hru a v krátké době si nechat vyplatit výhru.

 • Krok3

  Po výběru sázkové kanceláře je třeba otevřít účet. To vám zabere jen 1 až 2 minuty.

  Obvykle je po vás během registrace požadováno poskytnutí některých osobních údajů, ale žádné obavy, pokud jste si vybrali některou ze sázkových kanceláří uvedených na této stránce, jsou vaše údaje v bezpečí.

  Tím získáte možnost získat od sázkové kanceláře bonus, kterým může být uvítací balíček, 100% nebo vyšší bonus nebo cashback. Většina sázkových kanceláří obvykle nabízí široký výběr platebních metod, takže si můžete svobodně vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje.Na stránkách obdržíte e-mailové potvrzení, které potvrdí, že váš účet je nastaven a připraven k použití. Bonus za vklad se objeví během několika sekund hned poté, co na svůj accont vložíte nějaké peníze.

 • Krok4

  Vsaďte si

  Pro podání sázek se musíte přihlásit ke svému účtu na webových stránkách sázkové kanceláře a vybrat si zápas, na který chcete vsadit. Poté byste měli tipnout, který tým vyhraje, a to výběrem jeho kurzu. A posledním krokem by měl být výběr částky, kterou chcete vsadit (pokud jste ve sportovním sázení nováčkem, důrazně doporučujeme začít pro začátek od malých částek. Až získáte více zkušeností, můžete své sázky zvýšit).

 • Krok5

  Výplata výher

  Své výhry si můžete kdykoli poslat na svůj osobní bankovní účet/kartu/elektronickou peněženku. Většina sázkových kanceláří nabízí širokou škálu platebních možností, ze kterých si můžete vybrat.

Tipy pro online sportovní sázení

 • Sledujte sportovní zprávy. Pokud jde o sázení na sporty, může se sledování zpráv stát užitečnou pomůckou.

 • zábavou! Má to řadu výhod. Kromě zábavy vám pomůže pochopit historické údaje, klíčové hráče, rozložení sil, předpovědět budoucí výsledky. Pro někoho to bude těžko uvěřitelné, ale ukazuje se, že mnoho lidí ve skutečnosti sází špatně. Doporučujeme vám, abyste vždy věnovali trochu více času úplnému pochopení všech podmínek typů sázek, Toto přemýšlení navíc vám může v budoucnu ušetřit čas i peníze.

 • Pochopení kurzů a výher Na začátku byste si měli uvědomit rozdíl mezi kurzy a výhrami ze sázky. Kurz udává celkovou výhru včetně vašich vkladů. Zatímco výnos je skutečný zisk z vaší sázky. Uveďme si příklad: Pokud jste vsadili 100 dolarů s kurzem 1,5 a vaše předpověď vyhrála, bookmaker vám sdělí, že jste vyhráli 150 dolarů. Věc se má tak, že je to nepřesné. Ve skutečnosti je váš zisk pouze 50 dolarů, protože vaše původní sázka byla 100 dolarů.

 • Sázkovou kancelář si vybírejte pečlivě Doporučujeme vám, abyste si pro sázení online vybrali spolehlivou a bezpečnou sázkovou kancelář. Existuje celá řada mezinárodních sázkových kanceláří, které nabízejí atraktivní bonusy na zápasy, uvítací nabídky a dokonce i cashbacky. Mohou se však lišit rychlostí výplat a limity pro výběr peněz. Sázkové kanceláře uvedené na této stránce prošly naším pečlivým hodnocením a splňují kritéria výběru. Vyzkoušejte je!

 • Začněte v malém Doporučujeme vám, abyste nespěchali s vysokými sázkami, dokud se neseznámíte s postupem, neporozumíte typům sázek a dalším specifikům. Dobré je, že ve sportovním sázení bývají nejjednodušší sázky často nejvýnosnější.

 • Určete si svůj limit Než začnete sázet online, je bezpodmínečně nutné stanovit si finanční limit, pokud jde o výši sázek, tedy maximální částku, kterou byste mohli za den utratit za sázení. Tomu se říká bankroll. Měl by dobře odpovídat vašemu blahobytu a neměl by být kritický pro váš denní rozpočet.

 • Užívejte si hru, ale neztrácejte hlavu!

 • Nežeňte se za prohrami! Pokud prohrajete sázku, která byla uzavřena v rámci vašich denních sázkových prostředků, nemělo by vás to příliš mrzet. Někteří se však domnívají, že pokud budou v sázení pokračovat hned po prohře, budou úspěšnější. Málokdy je to pravda, protože jejich další sázky jsou obvykle spíše impulzivní než promyšlené. Vězte, kdy přestat, a bez ohledu na výsledek se snažte zůstat racionální.

 • Vyhněte se sázení na svou zemi nebo tým ... pokud jste příliš emotivní a chcete, aby vyhráli za každou cenu. Samozřejmě je v pořádku sázet na svůj tým a zemi, pokud máte racionální a promyšlený přístup.

 • Vyhněte se sázení v přímém přenosu Podle některých výzkumů tvoří live sázky více než 50 % všech sázek a přinášejí 70 % zisků sázkových kanceláří. Obvykle je to způsobeno tím, že se sázející příliš zapojují do aktuálního dění v zápase a ztrácejí vrtulový pohled na hru.

 • Vyhněte se rizikovým sázkám Někdy se objeví sázkové příležitosti s velmi vysokým kurzem. Než se rozhodnete, doporučujeme pečlivě zhodnotit své šance.

 • Nevěřte pohádkám Ve sportovním sázení neexistuje žádný kouzelný recept na vítěznou sázku. Výsledek zápasu lze předpovědět, ale není stoprocentně zaručen. Ani různé sázkové strategie vám příliš nepomohou.

 • Buďte opatrní při vyplácení peněz Cashout is a valuable feature to maximize your earnings. You will be able to use its benefits when you gain more experience.

Začínáme se sportovním sázením

Abychom vám pomohli vybrat nejlepší webovou stránku pro online sázení, vyhodnotili jsme je jednu po druhé podle našeho 15stupňového ověřovacího procesu. Zde uvádíme pouze webové stránky, které se ukázaly jako férové, bezpečné, nabízejí atraktivní bonusy a rychle vyplácejí vaše výhry. Všimněte si, že u některých stránek můžete bonus získat opakovaně.

Nejlepší sázkové kanceláře pro sázení online 2021

TOP sázkové kanceláře pro on-line sázení

Na jaký sport vsadit?

Většina provozovatelů nabízí mnoho různých sportů, na které můžete sázet, od fotbalu až po esporty. Doporučujeme vám podívat se na úplný seznam, abyste získali více informací o nabídce.

Sázení na fotbal

Fotbal je nesmírně populární ve všech částech světa a lze ho bez nadsázky považovat za světový sport číslo jedna. V průběhu roku je možné sledovat mnoho událostí, od domácích až po mezinárodní zápasy, což je jedna z výhod sportovního sázení na fotbal. Online sázkové kanceláře pokrývají stovky profesionálních lig po celém světě. Mistrovství Evropy UEFA - od 11. června 2021 do 11. července 2021 Semifinále Eura UEFA - semifinále Eura 2020 - 6. července 2021. Semifinále Eura UEFA - semifinále Eura UEFA 2020 - 7. července 2021 Finále Eura UEFA 2021 - 11. července 2021 Copa America 2021 - od 11. června 2021 do 10. července 2021 Finále Copa America 2021 - 11. července 2021 Premier League 2021 - 2022 Anglická Premier League - od 14. srpna 2021 do 22. května 2022 EFL Championship 2021 - od 7. srpna 2021 do 29. května 2022 FA Cup 2021 - od 31. srpna 2021 do 15. května 2022 EFL CUP 2021 - od 7. srpna 2021 do 29. května 2022 Ligue 1 2021- francouzská Ligue 1 - od 6. srpna 2021 do 21. května 2022 Bundesliga - 2021-22 německá Bundesliga - od 13. srpna 2021 do 14. května 2022 Serie A - 2021-22 Italská Serie A: od 13. srpna 2021 do 23. května 2022 Coppa Italia 2021- od 15. srpna 2021 do 22. května 2022 Premeira Liga - 2021-22 Portugalská Primeira Liga - od srpna 2021 do května 2022 Ruská Premier liga 2021- od července 2021 do května 2022 Španělská La Liga 2021-22 - od srpna 2021 do května 2022 Copa del Rey 2021-22 španělský Copa del Rey - od října 2021 do dubna 2022 Turecko Süper Lig 2021-22 Turecká superliga - od srpna 2021 do května 2022 Liga národů UEFA 2021 - od 2. června 2022 do června 2023 Liga mistrů UEFA 2021- od září 2021 do května 2022 UEFA EUropa League 2021- od září 2021 do května 2022 Finále Copa Libertadores 2021 - 20. listopadu 2021 Liga mistrů AFC 2021- 21. listopadu 2021 a 27. listopadu 2021 Mistrovství světa klubů FIFA 2021 - prosinec 2021

Sázení na basketbal

Basketbal je dynamická a vzrušující hra. Není divu, že se stal celosvětově velmi populárním v oblasti sportovního sázení. V roce 2021 očekáváme několik mezinárodních událostí, které nabízejí skvělou příležitost vsadit si na své oblíbené týmy! Finále NBA - od 8. července 2021 do 22. července 2021 Základní část NBA - od října 2021 do dubna 2022

Sázení na dostihy

Dostihy jsou výkonnostní sport, který je vzrušující a zábavný. Mnoho zemí si kolem tohoto sportu vytvořilo své vlastní tradice. Sázky na dostihy vynesly před deseti lety 115 miliard dolarů. Vzhledem k tomu, že popularita tohoto sportu stále roste, doporučujeme následující celosvětové soutěže pro sázení na dostihy: Goodwood Festival (Glorious Goodwood) - od 8. července 2021 do 11. července 2021. Ebor Festival - od 18. srpna 2021 do 21. srpna 2021. St Leger Festival - od 8. září 2021 do 11. září 2021 Vítězná cena Vítězného oblouku - 3. října 2021 Melbourne Cup - 2. listopadu 2021

Sázení na Formuli 1

Sázkové příležitosti pro Formuli 1 v roce 2021: Velká cena Velké Británie F1 - 18. července 2021

Sázky na tenis

Nezapomeňte se podívat na následující tenisové události a vsadit si: Wimbledon - 28. června 2021 až 11. července 2021. US Open Tennis - od 30. srpna 2021 do 12. září 2021

Sázení na esporty

Sázkové kanceláře v poslední době nabízejí zcela novou disciplínu - sázení na soutěže ve videohrách neboli sázení na esporty. Někteří budou namítat, že esport navazuje na některé sporty. Nenechte si proto ujít příležitost vsadit si na své oblíbené týmy v roce 2021: CS:GO turnaje ESL One: Kolín nad Rýnem - od 6. července 2021 do 18. července 2021 Turnaje DOTA 2 The International 2021 - T10. srpna 2021 Hearthstone Grandmasters Americas - od srpna 2021 do října 2021 Hearthstone Grandmasters Europe - od srpna 2021 do října 2021 Hearthstone Grandmasters Asia-Pacific - srpen 2021 až říjen 2021 Hearthstone World Championship 2021 - listopad 2021

Nejlepší sport, na který si můžete vsadit

Pravdou je, že neexistuje "nejlepší sport" pro sázení online. Bylo by hloupé tvrdit, že jeden je lepší než ostatní. Existují výklenky na trhu, kde můžete najít hodnotné sázky. Znalost trhu, typu sportu, hodnoty soutěže, rozložení sil a předchozích trendů vám pomůže učinit promyšlenější rozhodnutí než náhodné sázky.

Vaše znalosti jsou rozhodujícím faktorem. Pokud chcete maximalizovat své výhry, měli byste sázet na sport, který vám přinese nejvíce peněz. Poměrně důležité je také spravovat svůj bankroll, sledovat a analyzovat své denní sázky a vyvozovat z nich závěry.

F.A.Q

 • Jak mohu provést vklad?

  Doporučujeme použít PayPal, Neteller, Skrill, ecoPayz, Paysafecard, Bitcoin. Sázkové kanceláře obvykle podporují různé platební metody, od kreditních a debetních karet až po kryptoměny. Je na vás, abyste si vybrali způsoby vkladu a výběru, které odpovídají vašim potřebám.

 • Mohu získat více než jeden bonus za sportovní sázení?

  Tato situace je možná, i když ne zcela častá. Měli byste se podrobněji podívat do sekce Akce na webových stránkách sázkové kanceláře a v případě, že je taková možnost nabízena, zkontrolovat požadavky.

 • Může sázková kancelář podvádět? Dostanu své výhry?

  Všechny sázkové kanceláře uvedené na této stránce jsou doporučeny našimi odborníky. Před registrací na jiných sázkových stránkách, které zde nejsou uvedeny, doporučujeme si o nich zjistit více informací, abyste se ujistili, že se nejedná o podvod.

 • Jak si vybrat webovou stránku pro sázení online?

  Před registrací doporučujeme provést průzkum a zhodnotit webové stránky na základě jejich bezpečnosti, férovosti (můžete si přečíst recenze stránek na populárních internetových fórech), výše bonusu, doby výběru, podporovaných metod vkladu a výběru.. Nebo můžete využít sázkové kanceláře, které uvádíme na této stránce. Ty již prošly našimi ověřovacími kritérii a doporučujeme je pro bezpečné a příjemné sázení.

 • Existují nějaké metody, jak vyhrát?

  Bohužel ne. Neexistuje žádná univerzální taktika nebo strategie. Kdyby existovaly, sázkové kanceláře by už dávno zkrachovaly. Existují však metody, jak minimalizovat riziko prohry. Jedinou fungující metodou je používání vlastní logiky, pochopení typů sázek a druhů sportů.

 • Na co vsadit na začátku?

  Doporučujeme zvolit jednoduché sázky. Zlatým pravidlem je vybrat si zápas, na který chcete vsadit, předem, abyste mohli vyhodnotit situaci a učinit chytré rozhodnutí. Nezapomeňte se hnát za ztrátou a vždy mějte na paměti limit, který můžete pro sázení za den využít. Praxe dělá mistra!

 • Za jak dlouho obdržím svou výhru?

  Měli byste vědět, že vyplacení výher může trvat několik pracovních dnů, u bankovních převodů až 10 pracovních dnů v závislosti na bankách, protože tyto převody jsou někdy mezinárodní.

popup

Přijměte působivý bonus ze zabezpečeného online kasina

€150